Įranga

IT programinė įranga ir sprendimai

Investicijos į įranga yra būtina modernios infrastruktūros dalis. Tačiau neretai įmonės pačios perka IT įrangą ir patiria nemažai sunkumų. Jei norite pasitarti dėl individualių poreikių, prašome susisiekti el. paštu uzsakymai@prodevia.lt arba telefono numeriu +370 640 25095.

Mūsų klientai visada žino, kad gali pasikliauti mūsų kompetencija visais IT klausimais. Mes atidžiai išnagrinėsime jūsų situaciją ir pasiūlysime individualius sprendimus, atsižvelgdami į jūsų darbo pobūdį, aplinką, patikimumo reikalavimus ir programinės įrangos poreikius.

Patikimi programinės įrangos tiekėjai

Mūsų pagrindinė misija yra užtikrinti, kad jūsų verslo veikla vyktų be sutrikimų. Todėl mes aktyviai reaguojame į technologinius iššūkius ir pasitelkiame patikimus partnerius, kad visada būtume žingsniu priekyje.

Techninė įranga

Mes užsiimame IT infrastruktūros priežiūra nuo mažiausių detalių – kompiuterio pelytės iki sudėtingiausių infrastruktūros ir debesijos kompiuterijos sprendimų. Mūsų klientai vertina mūsų efektyvumą darbo organizavime.

Mes atstovaujame visus didžiuosius IT įrangos gamintojus, todėl galime pasiūlyti būtiniausios įrangos pirkimą, surinkimą, diegimą ir priežiūrą.

Jei turite individualių poreikių ar klausimų, prašome susisiekti su mumis el. paštu info@prodevia.lt arba telefono numeriu +370 640 25095. Mes esame pasiruošę jums padėti!

Programinė įranga

Esame sertifikuotas oficialių programinių įrangos gamintojų partneris ir jų atstovas Lietuvoje. Mūsų klientai mus vertina dėl paslaugų individualumo ir sąžiningo kainos bei kokybės santykio.

Pasirinkti teisingus darbo įrankius ir programinę įrangą yra didelis iššūkis. Todėl, norėdami pasiūlyti konkrečius sprendimus mūsų klientams, mes juos visų pirma išbandome.

Mums svarbu, kad programos būtų tinkamai įdiegtos ir veiktų nepriekaištingai. Jei turite asmeninių poreikių ar norite gauti daugiau informacijos, prašome susisiekti su mumis el. paštu info@prodevia.lt arba telefono numeriu +370 640 25095. Mes esame čia, kad jums padėtume!

Įrangos nuoma

Siūlome mūsų klientams (sutarčių turintiems asmenims) efektyvų sprendimą, padedantį taupyti įmonės išteklius – IT įrangos nuomą.

Mes atstovaujame visus pagrindinius IT įrangos gamintojus, todėl galime pasiūlyti jums įvairias ir visapusiškas pasirinkimo galimybes.

Jei turite asmeninių poreikių arba norite sužinoti daugiau informacijos, prašome susisiekti su mumis el. paštu info@prodevia.lt arba telefono numeriu +370 640 25095. Mes visada pasiruošę jums padėti!

Jeigu turite Jums rūpimų klausimų, kviečiame pokalbiui su mūsų konsultantais

SKUBI PAGALBA 24H/7

info@prodevia.lt