Mokymai

IT mokymai

Mūsų mokymo paslaugos orientuotos į tikrąjį ofiso gyvenimą ir konkrečius iššūkius. Mokymų metu kartu su dalyviais dalijamės praktiniais pavyzdžiais. Neretai pasitaiko dalyvių, kurie mano, kad „man taip tikrai nenutiks” arba „aš jau beveik viską žinau”. Tačiau staiga paaiškėja, kad tie patys dalyviai turi savo istorijų apie kolegas, partnerius ar verslo klientus, kurie susidūrė su kibernetinių sukčių iššūkiais arba net negalėjo paleisti MS365 aplikacijos. Jei norite sužinoti daugiau apie mūsų mokymus, susisiekite su mumis telefonu +370 640 25095 arba el. paštu info@prodevia.lt.

IT žinių atnaujinimas

Mes rekomenduojame, kad mūsų klientai bent kartą ketvirtį įgyvendintų profilaktinį IT žinių atnaujinimą savo organizacijoje. Tai ypač svarbu besiplečiančioms kompanijoms, kai nauji darbuotojai reguliariai prisijungia prie organizacijos.

Kibernetinis saugumas

Žinių apie duomenų saugumą aktualumas vadovams Kiekvienam vadovui yra svarbu suvokti, kokie yra dažniausi organizacijos duomenų saugumo pažeidimų šaltiniai ir kaip identifikuoti kenksmingus veiksmus bei užkirsti jiems kelią. Mes siūlome skatinti kibernetinį budrumą savo verslo organizacijoje, mokyti personalą bei bent kartą per ketvirtį planuoti darbuotojų žinių atnaujinimą šioje srityje. Jei turite klausimų arba norite rezervuoti mokymus, susisiekite su mumis el. paštu info@prodevia.lt arba telefonu +370 640 25095.

Microsoft 365 mokymai

Padedame organizacijoms suprasti Office 365 aplinką ir visapusiškai pasinaudoti šios paslaugos galimybėmis.

Mūsų patirtis jau padėjo daugeliui verslų rasti optimalią MS365 įrankių konfigūraciją, kuri leidžia darbuotojams efektyviai dirbti tiek komandoje, tiek individualiai.

Siūlome planuoti MS365 mokymus arba vykdyti profilaktinį komandos žinių atnaujinimą. Jei kiltų klausimų arba norėtumėte užsakyti paslaugas, susisiekite su mumis el. paštu info@prodevia.lt arba telefono numeriu +370 640 25095.

Kompiuterinis raštingumas

Po šių mokymų darbuotojai tampa pajėgūs savarankiškai vykdyti užduotis, reikalaujančias profesionalių kompiuterinio raštingumo žinių. Mokymus rekomenduojame visiems, kurie nuolat dirba su teksto redaktoriais, internetu, el. paštu ir Microsoft programomis.

Mūsų patirtis jau padėjo daugeliui verslų suprasti kompiuterio darbo procesą ir padidinti efektyvumą. Siūlome planuoti kompiuterinio raštingumo mokymus arba organizuoti profilaktinį komandos žinių atnaujinimą. Jei turite klausimų arba norite rezervuoti, prašome susisiekti su mumis el. paštu info@prodevia.lt arba telefono numeriu +370 640 25095.

Jeigu turite Jums rūpimų klausimų, kviečiame pokalbiui su mūsų konsultantais

SKUBI PAGALBA 24H/7

info@prodevia.lt